Pirmenybės  

   

Seniūnijų sporto žaidynės  

   

rkl logo big

   

TSRC RĖMĖJAI  

ih1jbm4513

57

zileva

Logo 

   

Sunkiaatlečių startai Šilutėje

Informacija

 

Šilutėje vyko Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 17 metų) sunkiosios atletikos čempionatas. Į jį vyko ir būrelis geriausiai Žemaitijos zonoje pasirodžiusių Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinių. Geriausiai sekėsi trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniui Romučiui Raudžiui ir trenerių Modesto ir Zigmonto Šimkų auklėtiniui Orestui Jonušui.

Skaityti daugiau...

Telšių jaunių komanda – Lietuvos čempionė

Informacija

BRONISLOVAS ŠIAUDKULIS

Kovo 17 dieną Simne vyko Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionatas. Į jį pateko septyniolika Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinių. Sportininkai zoninėse varžybose turėjo pasiekti ne mažesnį kaip šeštos vietos rezultatą savose svorio kategorijose, kad galėtų vykti į finalines varžybas.

Skaityti daugiau...

Iš Baltarusijos - su apdovanojimais

Informacija

nuotrauka broniaus

Iš Bresto mieste (Baltarusija) vykusių dešimtųjų Baltijos jūros šalių jaunių (iki 17 metų) žaidynių su laurais grįžo Lietuvos sunkiaatlečiai, tarp kurių ir dvi telšiškės, Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinės Eligija Remėzaitė (treneris Bronislovas Šiaudkulis) ir Brigita Žeimytė (treneris Modestas Šimkus).

Skaityti daugiau...

Telšių merginos ir toliau džiugina savo rezultatais

Informacija

IMAG5701IMAG5694

Birželio 9-10 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynės ir Lietuvos vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionatas. Puikiai pasirodė Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinės. Pirmą dieną ypač nudžiugino trenerio Modesto Šimkaus ugdytinė Brigita Žeimytė. Ji svorio kategorijoje virš 75 kg pagerino Lietuvos jaunių sporto žaidynių rekordą ir pelnytai tapo žaidynių čempione bei vienintele sunkiaatlete, pagerinusia Lietuvos sporto žaidynių rekordą ne tik tarp merginų, bet ir tarp vaikinų.

Skaityti daugiau...

JAUNIEJI TELŠIŲ SUNKIAATLEČIAI LIETUVOJE – TRETI

Informacija

17474405

Kovo 17-18 dienomis Simne vyko Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 15 m.) sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir gausus būrys mūsų rajono sportininkų. Net vienuolika Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerių Bronislovo Šiaudkulio, Modesto Šimkaus, Arvydo Šimkaus auklėtinių pateko į stipriausiųjų šešetukus savo svorio kategorijose ir vyko į Simną kovoti dėl apdovanojimų.

Skaityti daugiau...

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Parama

   

Prisijunk prie mūsų  

   

Adresas  

Telšių sporto ir rekreacijos centras
Kodas: 301581554
Adresas: Birutės g. 60, LT-87118 Telšiai
Tel/fax. 8 (444) 60318

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras